Jótékonysági főzésen a Monor Hegyessy Lions Club

Igazán felemelő délutánt töltöttek együtt a Lokálpatrióta Egylet által szervezett Jótékonysági főzésen a monori klub tagjai 2024.10.13-án. Ennek eredményeként, a Monor Hegyessy Lions Club több, mint 200 ezer forinttal támogathatta a rendezvény célját, a monori rászoruló családok megsegítését!

Szeretném köszönetemet kifejezni az összes megjelent illetve a lebonyolitásban részt vett tagunknak, s nem utolsó sorban a délután főszakácsainak: Izmán Margitnak, Jávorszky Krisztinának és Acsai Erikának, akik az idei évben sikeresen lebonyolított Ukrajna Help programunk mottójára egy különleges ízvilágú ragulevest, illetve gofrit készítettek.

Hogyan lehet Lions Club tag?